Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách - Magdaléna Poppelková, Maja Säfströmová

Vedeli ste, že chobotnica má tri srdcia? Alebo že pštrosy nevedia cúvať? Tieto a ešte mnohé iné fascinujúce fakty z ríše zvierat (Včely nikdy nespia! Hviezdovky nemajú mozog!)...
Doporučená ponuka KNIHCENTRUM.SK

• , zakúpené v Gorila.sk

• Zaujímavé informácie a ilustrácie

pekná kniha, odporúčam

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• aj my dospelí sme sa dozvedeli kopec nových faktov a zaujímavostí o zvieratách, deti si ju čítajú samé. Je robená ľahkou formou, nie je v nej zbytočne veľa textu, je podávaná stručne, ale výstižne

Kniha by viac upútala farebnými ilustráciami. Sú v nej len čiernobiele kresby - ale nakreslené pekne a originálnym štýlom. Napriek tomu knihu odporúčam.

Jazyk
Väzba
Pevná bez prebalu lesklá
Rok vydania
2018

Vedeli ste, že chobotnica má tri srdcia?

Alebo že pštrosy nevedia cúvať?

Tieto a ešte mnohé iné fascinujúce fakty z ríše zvierat (Včely nikdy nespia! Hviezdovky nemajú mozog!) nájdete zilustrované v tejto nádhernej knižke.

Dátum vydania 2018-08-24

• , zakúpené v Gorila.sk

• Zaujímavé informácie a ilustrácie

pekná kniha, odporúčam

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 152 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v littera.sk

Veľmi pekná a užitočná kniha, ktorú si môj syn, prvák, prečítal už asi 3x a stále nás ohuruje zaujímavými faktami.

• , zakúpené v preskoly.sk

Kniha, ktora prijemne potesi nielen deti, ale vlastne kohokolvek kto sa rad dozvie nieco nove

• , zakúpené v preskoly.sk

Kniha obsahuje čiernobiele ilustrácie zvierat, čo pôsobí veľmi prirodzene a pochopitelne pre deti. Fakty o zvieratách zaujmú rovnako dospelých ako aj deti. Vrelo odporúčam.

• , zakúpené v preskoly.sk

• Vyborna kniha, krasne ilustracie, super informacie.
  • , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Veľmi zaujímavo a pútavo spravovaná téma aj pre dospelých. Keď som začal čítať, nevedel som sa odtrhnúť od knihy.
    • Originálna kniha.
    • Zatiaľ iba dve knihy v sérii, ale niekedy je menej viac ;)
  • , zakúpené v preskoly.sk

Perfektna knizka, zaujimave informacie, naucna, krasne pismo, ilustracie, papier.

• , zakúpené v vydavatel.sk

.....zatiaľ neviem zhodnotiť konkrétne, je to vianočný darček, ale na prvý "kuk" sú v knihe skvelo zachytené zaujímavosti zo zvieracej ríše