Hry o život Skúška ohňom

Rok vydania
2015

Skvelá kniha

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Knihu môžem vrelo odporúčať. Už pri prvej strane som sa do knihy "zamiloval" príbeh som úplne zhltol.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Kniha je vynikajúca, čítala som ju požičanú a veľmi som ju chcela vlastniť, keďže sa rada ku knihám vraciam.Rozhodne lepšia ako film.....

Autor
Suzanne Collins
Počet strán
Rok vydania
2015

Pre čitateľov od 17 rokov. Všetky tri diely slávnej dystopickej série Hry o život v jednom balení. Súčasťou knihy sú všetky tri časti populárnej trilógie - Hry o život, Skúška ohňom a Drozdajka. Hry o život rozprávajú príbeh Katniss Everdeenovej, ktorá zvíťazí a prežije zvrátenú televíznu súťaž na život a na smrť. Jej víťazstvo však bolo iba začiatkom cesty plnej napätia, intríg, citov, ale aj lásky. Katniss počas svojej púte mnohokrát stojí pred dilemami, ktoré nemajú dobré riešenia, bude si musieť vybrať medzi láskou a povinnosťou, a hoci ľudí v jej okolí nie je málo, bude to nakoniec ona, na kom závisí osud rebélie voči bohatému Sídlu, ktoré ju síce stvorilo, no ktoré nenávidí viac ako prehru. Buďte svedkom jej zápasu, od začiatku až do konca.

Skvelá kniha

• výhodná cena

super

• wow
  • , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Kniha mi vyrazila dych s tým ako krásne vyzerá. Je to klenot knižnice, zatiaľ som prečítala pár strán a je jednoznačne pútavá.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Celá trilógia na jednom mieste. Kvalitná väzba. Pekný obal. Zapadne do zbierky ;-)

• Zabalená v ochrannom obale