Hra o trůny - George R.R. Martin

GEORGE R. R. MARTIN
Počet strán

• , zakúpené v Knizny.sk

• Výborná kniha pre teenagerov aj dospelých

Kniha spĺňa,čo som od nej očakávala.Odporúčam.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha super kniha

Autor
GEORGE R. R. MARTIN
Počet strán

Pod každým prstom mal čepeľ, hroty pokrútených mečov vyčnievajúcich ako tesáky z opierky trónu. Dokonca i po troch storočiach boli niektoré tak ostré, že dokázali porezať. Železný trón bol pre neopatrného plný pascí. V piesňach sa hovorí, že boli potrebné tisíce mečov, aby ho vyrobili, rozžhavených do biela vo vyhni...

• , zakúpené v Knizny.sk

• Výborná kniha pre teenagerov aj dospelých

Kniha spĺňa,čo som od nej očakávala.Odporúčam.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

fdgadgfgffsdhasdifnasjdfnakjsdfnkjsdfnksdjafnakjdsfnkajsfnakjs jdsafnkjnfkj ans jsadf nkj ansdkj nkfj n jnsa dn kj n j dsnakjf nakjsd nfkasj dkj fnd kjanfdskja nsdkj ank jnf kjsakfn jns kjadf nakj nkj nkjn j na djsn akfaj nfkj na nsk janskjfn ksdjfnjdnfka njfnsdj fansdf sajf djsaf sdjf dj fjs akf sjadf kaf ksda fasdkf daskf aksfm asdfkasd fmskdjf dscfjmsd fks fakds fk,f asdkf dkajf kdasj fsdkajf sdkfd saf ,jds fkad sfkdjs fkasdf ksdjf adksjfas dkfj askmf dksjf sdj j kj kj adskjf asdfkaj dfkasj fsdkjf ksafj kdajf kajsd fdkas fakjsdf skd sdjf kdfj ajsd fjas fkaj js fajd fkajsd fkasd fkajsdf kajsd kfas dfkasfjskdjf kjsda fakjs dfkas dfkalfjsdaf lakj fpp aů pp p p p p pp pufsbdiub isd abi kjsdkf skd fk,sfd aksd fkdsj fkdsfj aks

• Putavý dej
    • Zaujimavá, nikdy nekončiaca zápletka
    • Páči sa mi autorova predstavivosť a obrazotvornosť
    • Minús dávam asi len za obal

Kniha ma veľmi zaujímavý dej, kde viacero hlavných postáv bojuje zo svojím osudom, ...
    Super sa číta a teším sa na pokračovanie ;)

rozmyslal som ze by som si kupil tuto knihu lebo sa mi velmi pacil serial. ale ked som videl tento stupidny obal knihy. tak je mi az zle - kto robi take braky???

videl som anglicku knihu a ta vyzerala super!

• Zaujímavá kniha, môžem odporúčať

Zobraziť celú recenziu na recenzieknih.sk