House of Dragons

Five royal houses will hear the call to compete in the Trial for the dragon throne. A liar, a soldier, a servant, a thief, and a murderer will answer it. Who will win? THREE...
17,04 €
Doprava 3,99 €,Do týždňa
Doporučená ponuka ENbook.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (3)

Do 2 týždňov • 1 variantDarček3,35 €91 % • 4 744 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantDarček3,35 €186 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €25 755 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Five royal houses will hear the call to compete in the Trial for the dragon throne. A liar, a soldier, a servant, a thief, and a murderer will answer it. Who will win? THREE...

Parametre produktu

Parametre produktu

Popis produktu

Five royal houses will hear the call to compete in the Trial for the dragon throne. A liar, a soldier, a servant, a thief, and a murderer will answer it. Who will win? THREE DARK CROWNS meets THE BREAKFAST CLUB with DRAGONS.

When the Emperor dies, the five royal houses of Etrusia attend the Call, where one of their own will be selected to compete for the throne. It is always the oldest child, the one who has been preparing for years to compete in the Trial. But this year is different. This year these five outcasts will answer the call. . . . THE LIAR: Emilia must hide her dark magic or be put to death. THE SOLDIER: Lucian is a warrior who has sworn to never lift a sword again. THE SERVANT: Vespir is a dragon trainer whose skills alone will keep her in the game. THE THIEF: Ajax knows that nothing is free--he must take what he wants. THE MURDERER:

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant3,99 €95 % • 1 090 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.