Hora medzi nami

Počet strán
Rok vydania
2017

• , zakúpené v Albatrosmedia.sk

Na základe toho ,že som videla film, som si kúpila aj knihu, neľutujem, pre mňa kniha je vždy o niečo vyšší level ,ako film, ale film mi pomohol predstaviť si tie úžasne krásne aj keď nebezpečné, zasnežené hory.

• , zakúpené v preskoly.sk

MOTTO
Počet strán
Rok vydania
2017

Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr. Ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?

Dátum vydania 2017-10-13

Rozmery 130 x 200 mm

Poradie vydania vo vydavateľstve 1

Edícia

Jazyk slovenčina

Žáner román, adaptácie filmov, svetová beletria

Vek 18

Prekladateľ