Hlboká pravda

brožovaná
Rok vydania
2012

• zaujímavá problematika

Autoe Gregg Braden je môj obľúbený autor,páčia sa mi jeho diela.

❤️❤️❤️

Väzba
brožovaná
Rok vydania
2012

Takmer každý z nás cíti, že so svetom nie je všetko v poriadku a že by sa s tým malo niečo urobiť. A to skôr, než sa zničíme v krvavých konfliktoch a vydrancujeme všetko bohatstvo našej planéty. Kým ale neporozumieme tomu, čo a prečo je zle, nedokážeme sa tomu ani postaviť.

Pre odpovede musíme však hlboko do minulosti, ďaleko pred zmapovanou históriou, kde nás čakajú ohromujúce zistenia.

Napadlo vám niekedy, že civilizácia je oveľa staršia, než sa nám predkladá v školách? Alebo, že vojny nie sú ľudstvu tak vlastné, ako sa domnievame? Gregga Bradena áno, a pretože je to vedec a žiadny fantasta, oplatí sa mu načúvať.

Zdá sa, že história sa v obrovských cykloch opakuje a že práve teraz sa ku koncu jedného takého "svetového veku" rýchlo blížime.

Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

• zaujímavá problematika

Autoe Gregg Braden je môj obľúbený autor,páčia sa mi jeho diela.

❤️❤️❤️

• Podarovala som,spokojnosť
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: