Hieronymus Bosch

Počet strán
Rok vydania
2016

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Fantasticky spracovaná kniha majúca charakter až nejakej odbornej konferencie. Rozhodne doporučujem

Vynikajúca knha o géniovi umenia

Euromedia Group, a.s.
Počet strán
Rok vydania
2016

Hieronymus Bosch - Cesta do nebe a pekla - Gary Schwartz.

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

Nabídka, která přišla digitální poštou, a která mne navnadila ke koupi této knihy, svým textem nelhala. Hieronymus Bosch mě fascinuje již několik desítek let, reprodukce jeho Zahrady slastí zdobí můj byt také již velmi dlouho a přitom jsem o něm dosud neměl nic souborného. Autorům proto za jejich přínosnou práci velmi děkuji. Samozřejmě, že mi bude ještě dlouho trvat, než všechno přečtu a vstřebám a třeba najdu i nějaký nepodarek :-). Avšak proto, že sám provozuji tvořivou práci, vím, jak je těžké vždy vše uhlídat.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • kniha je velmi podrobná, začínám ji číst, je velmi zajímavá
    • , prevzaté z Heureka.cz

Téma velkých malířů mám vee velké oblibě. Absolvoval jsem i výstavu Bosche na pražském výstavišti, bohužel ke knize jsem se dostal až teď.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

Vynikajúca knha o géniovi umenia