Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Gorila - Tom Nicholson už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Gorila - Tom Nicholson - Špecifikácia

Žáner

Žáner

beletria

opraviť

Rok vydania

2012

opraviť

Autor

Autor

Tom Nicholson

opraviť

Nakladateľstvo

Vydavateľstvo Dixit, s.r.o.

opraviť

Výrobca

Dixit

opraviť

Najočakávanejšia kniha roka! Kniha Toma Nicholsona je pokusom o sondu do stavu spoločnosti. O otázkach, ktoré priniesla Gorila, nediskutovali len zasvätené elity, ale jednotlivé okolnosti spomínané v tomto materiáli rozoberali občania s nástojčivou potrebou dozvedieť sa viac o spise a jeho pozadí. V rámci verejnej diskusie politickí lídri nedokázali presvedčivo komunikovať a odpovedať na najdôležitejšiu otázku zo strany verejnosti. Príslušné orgány dodnes nepredložili dôveryhodné výsledky vyšetrovania. Vlažné reakcie politikov priniesli obrovskú aktivitu médií, ktoré sa kauze venovali. Celý proces sprevádzala neistota na strane novinárov. Kniha Gorila je založená na faktoch. Materiál Gorila by mal byť spravodajský spis, o ktorom - zatiaľ nemôžu svedčiť jeho autori a tvorcovia, lebo nie sú...

celá špecifikácia

Recenzie Gorila - Tom Nicholson

Overený zákazník vydavatel.sk

Overený zákazník

Pridané: 19. februára 2018

Zakúpený v vydavatel.sk

60%

Odporúča produkt
  • O.K

Overený zákazník Gorila.sk

Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2013

Zakúpený v Gorila.sk

90%

stručná jasná fakta, k jejichž sumarizaci bylo potřeba nemálo odvahy ...

Overený zákazník Gorila.sk

Overený zákazník

Pridané: 2. októbra 2013

(Upravené 2. októbra 2013)

Zakúpený v Gorila.sk

100%

Odporúča produkt

Dobra volba

Overený zákazník Gorila.sk

Overený zákazník

Pridané: 1. júna 2013

Zakúpený v Gorila.sk

90%

Odporúča produkt
  • Túto knihu azda netreba ani predstavovať. Je písaná svižným a veľmi dobre čitateľným štýlom - Tom Nicholson mal zrejme veľmi dobrých pomocníkov.
  • Kniha bezpochyby popisuje len povestný vrchol ľadovca, tie najväčšie zlodejiny, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou stáli za "privatizáciou" SPP s SE a iných strategických podnikov, stále zostávajú viac - menej skryté.
  • Istým negatívom je tiež to, že hoci sa autor snaží o vyvážený pohľad, predsa len je poznať, že jednej strane, hoci práve popisuje jej negatívne aktivity, stále nadŕža viac než tej druhej. Nie je to také výrazné a nekritické ako v minulosti, ale autor faktografickej literatúry by mal byť absolútne nestranný.

Hoci bola celá akcia, ako je aj v texte knihy uvedené, už v jej priebehu prezradená a tak nevieme zistiť, kto už v tom čase vedel, že jeho slová sú nahrávané a tak celý rozhovor mohol byť vopred narežírovaný, dáva táto kniha istý obraz o slovenskej politike a jej súvislosti s privatizáciou v období rokov 1998 - 2006.

Overený zákazník Gorila.sk

Overený zákazník

Pridané: 14. januára 2013

(Upravené 14. januára 2013)

Zakúpený v Gorila.sk

70%

Odporúča produkt

knižku som ešte nečítala

» Všetky recenzie produktu (9)

Vývoj ceny Gorila - Tom Nicholson