Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Partner sekcie

bux.sk bux.sk
www.bux.skNejlepší víkend - Patrik Hartl

100% (Perfektný)2 recenzie

Patrik Hartl, Bourdon, beletria, 2018, 450 stran

Každý z nás občas žije život, ktorý sa mu zdá byť nudný a všedný. Hlavní hrdinovia tejto knihy nie sú výnimkou. Dajú si však novoročné predsavzatie niečo zmeniť. Podarí sa im to?

Uložiť na porovnanie

Okamžiky štěstí - Patrik Hartl

Patrik Hartl, Bourdon, beletria, 2016, 516 stran

Tento dvojromán ponúka jeden príbeh z dvoch pohľadov – muža a ženy, ktoré sa líšia ako deň a noc. Ktorý z nich je vám bližší? Môžete sa rozhodnúť na konci knihy.

Uložiť na porovnanie

Malý pražský erotikon - Patrik Hartl

78% (Veľmi dobrý)2 recenzie

Patrik Hartl, Bourdon, beletria, 2014, 440 stran

Román prináša osudové rozprávanie o láske, radosti a túžbach všedných dní. Každý z obyvateľov dvoch pražských radových zástavieb sa bez ohľadu na vek vyrovnáva so životom po svojom

Uložiť na porovnanie

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl

84% (Perfektný)2 recenzie

Patrik Hartl, Bourdon, beletria, 2012, 236 stran

Vtipný príbeh o štyroch kamarátoch, ktorí sa po dvadsiatich rokoch zišli na triednej stretávke. Ako sa im darí v živote? A ako dopadne stávka, ktorú v opitosti uzatvoria?

Uložiť na porovnanie

1 - 4 z 4 produktov

Tovar obľúbených značiek
na jednom mieste:

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Knihy