Dětská klinická psychologie - Pavel Říčan, Dana Krejčířová

Na sklade • 1 variant1,49 €84 % • 24 756 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 131 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €90 % • 4 668 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €80 % • 175 recenziíĎalšie informácie
14 dní • 1 variant2,29 €98 % • 19 538 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 911 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,65 €93 % • 235 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,1 €97 % • 6 084 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €92 % • 187 225 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantZdarma98 % • 11 097 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €2 372 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,74 €91 % • 1 389 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 253 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma98 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Autor
Počet strán
Rok vydania
2006

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

kniha bola pre dcéru, ktorá ju používa pri štúdiu. Je s ňou veľmi spokojná.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Kvalitne spracovaná učebnica detskej klinickej psychológie, je síce už staršieho dáta, ale čo som hľadala, to som tam našla. Páči sa mi, že sa venuje aj psychodiagnostickým metódam. Ja osobne som spokojná a odporúčam.

Autor
GRADA Publishing, a.s.
Počet strán
Rok vydania
2006

Detská klinická psychológia, publikácia komplexne mapujúca celý tento odbor, vychádza vo štvrtom, prepracovanom a doplnenom vydaní. Zahrňuje najdôležitejšie oblasti psychodiagnostiky, psychoterapie a klinického poradenstva, a oproti tretiemu vydaniu sa rozrástla o dve nové kapitoly – jednak o oddiel vzťahujúci sa k poruchám reči, jednak o tému agresivity v detskom veku. Všetky ostatné časti boli upravené s ohľadom na pokroky odboru a zohľadňujú súčasné výskumné i klinické trendy. Napríklad oddiel zameraný na otázky psychodiagnostiky bol prepracovaný tak, aby ponúkol čitateľom aktuálny prehľad najdôležitejších diagnostických metód, včetne tých, ktoré boli u nás vydané v posledných rokoch. Kniha Detská klinická psychológia od svojho prvého vydania už po mnoho rokov úspešne slúži klinickým psychológom ako ich základná učebnica. Vzhľadom k jej zrozumiteľnosti a prehľadnosti z nej môžu čerpať informácie i detskí psychiatri a pediatri, ale i ďalší odborníci a študenti.

Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €90 % • 4 668 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,1 €97 % • 6 084 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

kniha bola pre dcéru, ktorá ju používa pri štúdiu. Je s ňou veľmi spokojná.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk