DETOXIKÁCIA TELA - Cesta ku zdraviu - MUDr. David Frej

2014

• , zakúpené v littera.sk

to co som potreboval vediet je tam pisane takze hodnotim kladne odporucam

• , zakúpené v iPark.sk

Poučná kniha, príjemná na čítanie.

• , zakúpené v iPark.sk

Nemám to celé prečítané,potrebujem na to chvíľu pokoja,ale prešla som si v listoch...o čom autor píše.V zásade som niečo o detoxikácii vedela,používam a používala som odšťavený červený grepfruit,odporúčam, ale uvedená kniha obzor mojich vedomostí určite vo veľa doplní.

Autor
Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2014

Detoxikáciou sa telo zbavuje jedovatých látok (toxínov) a pomocou nej možno docieliť očistu celého tela. Detoxikácia stimuluje samoliečebné schopnosti organizmu. Jej výsledky môžu byť naozaj ohromujúce. Správne vykonaná detoxikácia harmonizuje organizmus, navodzuje pocit zdravia, dodáva energiu a zbavuje negatívneho myslenia.

V tejto knihe sa dozviete:

• čo detoxikácia znamená,
  • čo sú škodliviny a kde sa nachádzajú,
  • ako odstraňovať škodliviny zo svojho domova,
  • ako postupovať pri očiste tela,
  • o detoxikácii detí,
  • aké existujú detoxikačné byliny.

• , zakúpené v littera.sk

to co som potreboval vediet je tam pisane takze hodnotim kladne odporucam

• , zakúpené v iPark.sk

Poučná kniha, príjemná na čítanie.