Denník odvážneho bojka 4 - Jeff Kinney

2012

vesele poucne citanie

Zábavné...

• , zakúpené v vydavatel.sk

Keby môj syn nebol zblaznený do Grega a čítala by som jednotku skôr ako on určite by som mu ju nedovolila čítať má 9rokov a slová ako debil sú v knihe. A to nehovorím o poslednom diele , ktorý je ako nejaký denník ,do ktorého sa má sám zapojiť. Odporúčania ako babka mi poslala málo peňazí nepoďakujem sa, niečo o vyskočení z okna . ... No zvážte si kúpu týchto kníh skôr ako ja.

Autor
IKAR, a.s
Počet strán
Rok vydania
2012

Letné prázdniny sú v plnom prúde, slnko krásne svieti a všetky decká šalejú vonku. Vlastne... všetky nie, chýba tam náš hrdina. Ten radšej trčí vo svojej izbe so zatiahnutými závesmi a hrá videohry.

Greg Heffley tvrdí, že pre istotu nevytiahne päty z domu. Kašle na zaužívané pravidlá a veselo sa povaľuje. Lenže jeho mama si úžasné leto predstavuje úplne inak a núti ho do kadejakých činností na čerstvom vzduchu. A keby len to! Každú chvíľu organizuje takzvanú rodinnú pohodu, bez ktorej by sa ostatní určite zaobišli.

Kto napokon presadí svoje? Zmení všetko k lepšiemu nový prírastok do rodiny? Ako Greg oslávi narodeniny? Čo ho donúti zatelefonovať na tiesňovú linku?

Z anglického originálu Jeff Kinney: Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (Amulet Books, New York 2009) preložila Elena Guričanová.

Vydavateľstvo:

• zábavné

syna veľmi potešila:-))

vtipná kniha pre školáka

• , zakúpené v littera.sk

• kniha bola o dosť lacnejšia ako inde

kniha pre vnuka, lacnejšia ako inde, obchod odporúčam svojim známym

• výborná cena
    • rýchlosť a spoľahlivosť pri objednávaní
    • kniha je pútavá pre školopovinné deti

Celá séria týchto milých knižiek veľmi upútala nášho 9 ročného vnuka a každú z doteraz prečítaných kníh prečítal v okamihu. Páči sa mu na nich všetko. Knižku vrelo doporučujem deťom, čo majú radi dobrodružstvo a zážitky z mladosti

Super