Denník malého Minecrafťáka Cube Kid SK

Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakúpené v preskoly.sk

• Výborné čítanie pre minecraftakov
  • , zakúpené v Albatrosmedia.sk

Produkt nebol pre mňa, nemôžem hodnotiť.

• , zakúpené v Gorila.sk

Táto kniha je presne to, čo môjho Minecrafťáka baví, graficky upravená ako aj v počítačovej hre, zábavná, ja sama som si ju prelistovala.

Autor
Váha
550 g
Väzba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Včera v noci som mal úplne živý sen.

Dedinčania vytvorili armádu a ja som bol jej súčasťou.

Hľadel som Endermanovi priamo do očí.

Odrazil som šíp jedného kostlivca holými rukami.

Kosil som zombieov, ako keď farmár zberá repu.

A na dovŕšenie všetkého som poslal jedného creepera jedinou ranou do neba.

Áno, takým hrdinom chcem byť!

Bol to ale len sen...

• , zakúpené v preskoly.sk

• Výborné čítanie pre minecraftakov
  • , zakúpené v Albatrosmedia.sk

Produkt nebol pre mňa, nemôžem hodnotiť.

• , zakúpené v Gorila.sk