Daruj mi široké srdce - Anselm Grün

náboženstvo
ISBN
978-80-7141-649-4
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Váha
190 g
Počet strán
Väzba
Pevná s přebalem matná
Rok vydania
2009

• , zakúpené v Martinus.sk

• Perfektná kniha zameraná na spiritualitu zaujimave a napinavé podanie ktore priblizil autor
    • škoda že je taka krátka :-)

Som spokojny

náboženstvo
ISBN
978-80-7141-649-4
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Váha
190 g
Počet strán
Väzba
Pevná s přebalem matná
Rok vydania
2009

V tejto knihe nám autor ponúka pomocnú ruku pri modlitbe, aby bola spätá s pulzom nášho života. Učí nás modliť sa za druhých ľudí, aby sme im svojou dobroprajnosťou boli nablízku. Učí nás modliť sa v kolobehu času, aby sme ho mohli posväcovať. Učí nás modliť sa v tichu a bez slov, aby sme v sebe vytvorili priestor na stretnutie s Bohom. Učí nás modliť sa mlčaním, aby sme mohli vstúpiť do priestoru vnútorného ticha.

Autor:

Vydavateľstvo:

Dobrá Kniha

Počet strán:  128

ISBN:  9788071416494

Typ väzby:  viazaná / tvrdá obálka

Rozmer:  130 x 170 mm

Rok vydania:  2009

Jazyk:  slovenský

Na sklade • 1 variant2,49 €100 % • 8 986 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 158 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Martinus.sk

• škoda že je taka krátka :-)

Som spokojny