Citadela - Mosseová Kate

naozaj super kniha,precitala som ju za styri dni a toma okolo 660 stran

• , zakúpené v moja-kniha.sk

Super kniha

• , zakúpené v Gorila.sk

• knihu som plánovala kúpiť ako darček a najvýhodnejšia cena bola práve tu, na gorila.sk. a tiež stihol prísť do Vianoc, takže spokojnosť maximálna :)

odporúčam, kniha prišla v 100% stave, som spokojná

Pevná bez přebalu lesklá
Rok vydania
2013

Obsah knihy: Citadela

Tretí diel mysterióznej série, voľné pokračovanie medzinárodných bestsellerov Labyrint a Hrobka. Vraciame sa na mystický francúzsky juh, kde sa minulosť spája s prítomnosťou a hrdinovia – nie všetci z mäsa a kostí – bojujú o budúcnosť.

Leto 1942

Mladá žena Sandrine nachádza v meste Carcassonne napoly mŕtveho mladého muža. Z jeho úst prvý raz počuje tajomné slová, ktoré predurčia jej ďalší život. Mladík za záhadných okolností zmizne. Odvážna Sandrine, inšpirovaná mystickým proroctvom, sa vrhne do boja, o ktorom predtým takmer nič nevedela.

Sandrine vytvorí ženskú odbojovú bunku, ktorú nazve Citadela. Bojuje proti nemeckým okupantom Francúzska i domácim kolaborantom, no vie, že má aj ďalšiu, ešte ťažšiu úlohu. Z hlbín času na ňu volajú duchovia, ktorí čakajú, kto ich vyslobodí. Bude to ona? Alebo jeden z troch mužov, ktorí sú s jej životom spätí? Kde leží skutočná hrozba? A kto je strážcom dávnych tajomstiev, ktoré do Pyrenejí pritiahli ľudí s ušľachtilými úmyslami, ale aj spojencov najväčšieho zla?

Z anglického originálu Citadel (Orion Books, an imprint of The Orion Publishing Group Ltd, London 2012) preložil Vladislav Gális.

naozaj super kniha,precitala som ju za styri dni a toma okolo 660 stran

• , zakúpené v moja-kniha.sk