Chiara Corbella Petrillo - Narodili sme sa a už nikdy nezomrieme

Rok vydania
2014

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• úžasná kniha
    • veľká hodnota (duchovná)
    • prečítaná za dva dni

Určite odporúčam každému prečítať si ťúto knihu, či je veriaci, alebo nie, táto kniha Vám otvorí oči, čo sa lásky týka, nie len k svojim deťom, ale aj k svojmu partnerovi.

• uzasna tema, kvalitne vyhotovenie

Vydavateľstvo Lúč
Počet strán
Rok vydania
2014

Chiara Corbella Petrillo zomrela vo veku dvadsaťosem rokov na rakovinu, ktorú jej objavili, keď bola v piatom mesiaci tehotenstva. Liečbu odložila, aby sa jej dieťatko narodilo zdravé. Povedala svoje fiat.

Životný príbeh Chiary, jej manžela Enrica a ich syna Francesca - ako aj ich dvoch detí narodených pred Francescom, ktoré odišli do neba -, prekvapil tisíce ľudí v celom Taliansku a rozšíril sa do celého sveta.

Knihu tvoria svedectvá a spomienky tých, ktorí Chiaru poznali a prežívali s ňou posledné roky života.

Chiarinu lásku nezastavila ani smrť. Jej život viery a dôvery v Boha sa stal znamením nádeje pre nás všetkých.

Autor:

Simone Troisi, Cristiana Paccini

Vydavateľstvo:

Lúč

Počet strán:  184

ISBN:  9788071149552

Typ väzby:  lepená / mäkká obálka

Rozmer:  130 x 200 mm

Rok vydania:  2014

Jazyk:  slovenský

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• úžasná kniha
    • veľká hodnota (duchovná)
    • prečítaná za dva dni

• uzasna tema, kvalitne vyhotovenie

dobre písaná

• Úžasné svedectvo života a večnosti. Hlboká teológia v jednoduchom prijímaní Božej vôle.
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Kniha je pútavým svedectvom nezlomnej viery obdivuhodnej mladej ženy a jej manžela. Je to strhujúci životný príbeh, ktorý ponúka človeku inšpiráciu k prežívaniu vlastnej viery, nabáda k živému vzťahu so živým Bohom a pre mňa bola veľkým povzbudením v ničom sa nikdy nevzdávať, prijímať každú skutočnosť s nádejou a tichou radosťou - nech by bola akákoľvek. Kniha sa výborne číta, doslova ju zhtnete a ja ju s radosťou posúvam ďalším, aby plnila svoje poslanie.

Knihu vrele odporúčam každému - je svedectvom živej viery mladých manželov, úplnej odovzdanosti sa do Božej vôle, lásky a dôvery k Bohu. Je to veľmi inšpiratívna kniha pre každého. Čítajte a zažijete nebo na Zemi.

• Odporucanie znamej
    • Blizkost hrdinky pribehu
    • ---

Knihu mi odporucila kolegyna, ktora mi ju davala so slovami, ze pocas jej citania na mna stale myslela... Citala som ju so slzami v ociach najviac pred spanim. Pomaly a pokojne som vstrebavala kazdy odsek. Mnoho veci a diani v mojom zivote som pochopila, alebo sa aspon spatne snazila sa na nich pozriet inac... Kniha je krasnym svedectvom uzasnehp zivota tu na zemi, ktory (pevne verim) pokracuje v nebi... Pri jej citani (podobne ako ked som citala Chatrc, alebo Nebo nir je vymysel) mi napadali ludia, ktorym by som ju urcite posunula. Kupila som si rovno 3, posluzia ako darceky pod stromcekom ;-) nielen materialne, ale predovsetkym duchovne :-) dakujem za tuto knihu!!!

• , zakúpené v Zachej.sk

chcela som si prečítať príbeh jej života