Byť s Ježišom IV.

Pápež František hovorí: Prvá úloha kresťana je počúvať Božie slovo, počúvať Ježiša, pretože on k nám hovorí, zachraňuje nás svojím slovom; posilňuje našu vieru prostredníctvom...
Doporučená ponuka Zachej.sk

Autor
Jozef Šuppa
Žáner
náboženstvo
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Počet strán

Jozef Šuppa
Žáner
náboženstvo
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Počet strán
Váha
90 g
Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

• Pápež František hovorí: Prvá úloha kresťana je počúvať Božie slovo, počúvať Ježiša, pretože on k nám hovorí, zachraňuje nás svojím slovom; posilňuje našu vieru prostredníctvom tohto slova. Načúvaním Ježišovi živíme svoju vieru.
  • Položím vám otázku: Vyhradíme si každý deň tro- chu času, aby sme počúvali Ježiša, aby sme načúvali Božiemu slovu?

Navrhujem vám nosiť v taške či vo vrecku maličké evanjelium, a keď máme trochu času, zoberme si evanjelium a prečítajme si zopár slov. Evanjelium je vždy s nami.

Na sklade • 1 variant2,49 €100 % • 8 986 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,1 €98 % • 6 048 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,27 €98 % • 24 152 recenziíĎalšie informácie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.