Bohyně nestárnou

Počet strán
Rok vydania
2016

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

V oblasti ženského zdravia sa celkom dobre orientujem, ale táto kniha vo mne prebudila nový záväzok starať sa o sebe ešte lepšie a vliala mi väčšiu istotu, že naše zdravie je v našich emóciách, myšlienkach a rozhodnutiach, ktoré máme a urobíme teraz, v tejto chvíli. Skvelá cena za toľko informácii.

Autor
GRADA Publishing, a. s.
Počet strán
Rok vydania
2016

Tajný recept na žiarivú vitalitu a zdravie. Inšpirácia pre ženy každého veku. Koľko vám je? Predsa toľko, na koľko sa cítite. To sme určite počuli už mnohokrát, lenže si možno myslíme, že je to len taká planá útecha. Starnúť človek predsa musí. Sme naprogramovaní tak, aby sme počítali s tým, že prídu choroby, pokles výkonnosti a pozvoľna nás opustí všetka radosť zo života. Lenže tak tomu vôbec nie je! Naopak!

Autorka je presvedčená, že nič také si nemáme nechať vnútiť. A naša duša i telo môžu namiesto úpadku veselo rozkvitať. Začať je dobré už v mladosti. Ale kto to nestihol, nemusí vešať hlavu. Viete, kedy je najlepšie chvíle začať s čímkoľvek? No predsa práve teraz!

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

Krátká dodací doba,zboží doručeno v čase podle SMS,žádná prodleva

• , prevzaté z Heureka.cz

knihu jsem měla vypůjčenu z městské knihovny, tolik se mi líbila, že ji chci vlastnit a vracet se k ní znovu

• , prevzaté z Heureka.cz

Kniha mi byla doporučena fyzioterapeutkou při wellness pobytu. Je to skvělá kniha nejen pro zralé ženy, aby našly samy sebe. Jsem moc ráda, že ji mám, přináší mi mnoho inspirací k životu.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz

Začala jsem číst, jsem nadšená, věci se mi propojují. Baví mne, že je vysvětlováno i z odborného hlediska, ale čitelně a srozumitelně.

• , zakúpené v MegaKnihy.sk