Blúdiace duše

Doporučená ponuka KNIHCENTRUM.SK

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 128 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,49 €24 619 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,65 €90 % • 235 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 232 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 905 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €721 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 511 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €4 662 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €174 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €99 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Autor
2016

• , zakúpené v Gorila.sk

Mám prečítaných 10 strán, neviem este hodnotiť

• , zakúpené v moja-kniha.sk

Kniha ma sa mi pacila zaujala ma.Mnoho poznatkou mi dala za co som autorke vdacna.Urcite odporucam citatelom.

Autor
RNDr. Ján Bienik CSc. - Eko - Konzult
Počet strán
Rok vydania
2016

Stretli ste sa s niekým alebo počuli ste o niekom, koho trápi nezvládnuteľný duševný či psychosomatický problém? Vyskúšal už kde čo a nie a nie sa problému zbaviť? Autorka knihy, známa psychologička dr. Fioreová sa dlhé roky úspešne zaoberala práve takýmito pacientmi. Na základe svojich bohatých skúseností so stovkami pacientov dospela k záveru, že takmer 70 percent jej klientov trpelo tzv. privtelením blúdiacich duší, alebo inak povedané posadnutosťou. Nie takou akú vídavame v hororoch, ale takou normálnou, bežnou, akou trpia nevediac o tom mnohí ľudia v našom okolí. Ide o duchov, ktorí po smrti zotrvali v našom fyzickom svete, neodišli do duchovných svetov a stali sa tak vlastne bezdomovcami.

Kniha ponúka nielen prekvapivé a zaujímavé informácie, ale aj nevšedný pohľad do praxe terapeuta. Príbehy pacientov sú veľmi poučné a môžu pomôcť aj mnohým čitateľom. Ako oslobodiť človeka od jeho psychických problémov, od závislostí, fóbií, od zmätku v jeho vnútri? Autorka na konkrétnych prípadoch zrozumiteľne hovorí nielen o umieraní ale aj o posmrtnom prerode. O regresnej terapii, o jej výsledkoch, ako sama spočiatku pochybovala o tejto metóde, a ako ju nakoniec presvedčili jej kladné výsledky.

Je neuveriteľné čítať o tom, ako najrozmanitejšie psychické ale i sexuálne problémy, napr. alkoholizmus, depresie, fóbie, neurózy, toxikománia, ale napr. i schizofrénia môžu súvisieť s posadnutosťou duchmi. Veľmi otvorene uvádza aj spôsoby ako odhaliť posadnutosť u seba či u iných, ako oslobodiť seba alebo iných od týchto privtelených bytostí.

Celá jedna kapitola je venovaná ochrane a prevenciu pred posadnutosťou duchmi.

Publikácia je určená nielen odborníkom ale i širokej čitateľskej verejnosti. Ponúka nielen pútavé ale aj veľmi poučné čítanie.

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Gorila.sk