Balíček 4 knih Břicháče Toma

Ing. Lucie Kosačíková
Počet strán
Rok vydania
2018

Komplet čtyř bestsellerů Břicháče Toma Břicháč Tom Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů jak se nadváhy zbavit Vždy jsem ale neuspěl Váha se mi po každém pokusu opět vrátila a tak jsem se točil v začarovaném kruhu dál a dál Zlom přišel až ve chvíli kdy jsem na to šel jinak Zapomněl jsem na běžné rady které všichni doporučují a našel jsi vlastní cestu Hledal jsem vlastní postupy vymýšlel vlastní recepty a nakonec jsem zhubl během jednoho roku 27 kg Váhu si stále držím a žiji úplně nový život Tato kniha Vám ukáže že zhubnout může opravdu každý Ukážu Vám jak i pomocí běžných potravin můžeme uvařit velmi rychle jednoduchá a přitom zdravá jídla která budou chutnat celé Vaši rodině Kniha Břicháč Tom získala ocenění Český bestseller za rok 2015 v kategorii Zdraví a životní styl Brožovaná vazba Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy která Vám ukázala že zhubnout lze i chutným jídlem bez držení diet a počítání kalorií Nezáleží na tom jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet V knize najdete mé další rady které jsem využíval při mém hubnutí když jsem za rok zhubl 27 kg a 33 cm v pase Těmito principy se řídím i nadále a váhu si bez problémů držím V kuchařce ale najdete především inspiraci pro zdravé vaření při němž není použita klasická bílá pšeničná mouka ani bílý cukr Všechny recepty jsou přesto chutné a se snadnou přípravou Většinu receptů zvládnete připravit za 30 minut a nemusíte tak trávit v kuchyni dlouhé hodiny Vybrat si můžete ze sladkých snídaní i svačinek hlavních jídel s masem i těch bezmasých vhodných pro vegetariány Snadno také připravíte krémové polévky a pochutnáte si na zdravějších dezertech dochucených medem nebo ovocem Zatímco první díl se více věnoval snídaním svačinkám a salátům nyní najdete větší inspiraci pro hlavní chody večeře a taky velké množství sladkých receptů Pevná vazba Břicháč Tom a Lucie Je třetím pokračováním úspěšných knih Břicháče Toma V této knize najdete inspiraci na snadné recepty jež můžete připravit z dostupných surovin za pár minut Ve své kuchyni vytvoříte úžasně vypadající jídla na která se stačí jen podívat a budou se vám sbíhat sliny Potěšíte nejen sebe ale pochutná si celá vaše rodina V knize najdete nejen zdravé recepty od snídaní až po večeře ale i slavnostní menu kterým potěšíte své návštěvy Podle receptů snadno připravíte i vánoční cukroví které můžete mlsat bez hříchů a nemusíte se bát přibírání ani o Vánocích Pevná vazba Máme to rádi zdravě Nová kniha Břicháče Toma Máme to rádi zdravě vám opět přináší spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně Jednoduchá zdravá a přesto výborná jídla na kterých si pochutná celá rodina A hlavně tento způsob vaření vás začne bavit Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol Najdete v ní vše od snídaní přes svačiny polévky obědy večeře až po zdravé mlsání Pevná vazba

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.