autor neuvedený - Kniha sociologie

Euromedia Group, a.s.
Počet strán
Rok vydania
2016

Kniha sociologie vych?z? jako ?est? ze s?rie p?ehledov?ch oborov?ch publikac?, ur?en?ch pro nej?ir?? ve?ejnost od ?pln?ch za??te?n?k? a? po pokro?il? studenty a odborn?ky. Srozumiteln? vysv?tluje v?echny velk? my?lenky pozoruhodn?ho a m?lo zn?m?ho oboru spole?ensk?ch v?d. Prov?z? n?s v?vojem sociologie od po??tk? a? do sou?asn? doby a v chronologick?m ?azen? seznamuje s nejv?zna?n?j??mi odborn?ky, my?lenkov?mi sm?ry a teoriemi. Knihu dopl?uj? diagramy, kter? krok za krokem zp?ehled?uj? slo?it? p?edstavy, klasick? v?roky, kter? usnad?uj? zapamatov?n? sociologick?ch my?lenek, a vtipn? ilustrace.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.