Aleluja - modlitebná kniha sivá - Svätá omša, modlitby, piesne

Počet strán
Rok vydania
2018

• malá knižka, mäkký obal
    • veľmi husto natlačené, chýba mi tam možno kde-tu nejaký obrázok, symbol. Chcem knižku darovať prvoprijímajúcej. Neviem, či je to určené pre deti. Momentálne som na internete nič také nenašla.

• modlitebná kniha je trochu menšia ako som si myslela

Som spokojna dakujem

Žáner
náboženstvo
Počet strán
Rok vydania
2018

Mnohí z vás si určite spomínajú na túto modlitebnú knižku z čias totality, keď ju vydali slovenskí jezuiti v Kanade, v období obmedzovania náboženskej slobody u nás. Teraz vám ponúkame nové vydanie tejto modlitebnej knižky. Jej cieľom je pomáhať všetkým, ktorí ju budú používať, modliť sa v duchu Cirkvi, s Cirkvou, v spoločenstve veriacich i osobne, pomáhať k aktívnej účasti na liturgii a pri účinnom prijímaní sviatostí.

Dôkazom toho je najmä dôkladne spracovaná obsiahla modlitbová časť. Knižka obsahuje texty svätej omše vrátane štyroch eucharistických modlitieb, latinské texty svätej omše, krátke kapitoly o jednotlivých sviatostiach. V modlitbovej časti ponúka všetky základné a obľúbené modlitby v ich najnovších schválených verziách.V piesňovej častichrámové a pútnické piesne.

Na sklade • Viac variantov2,49 €100 % • 8 999 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,1 €97 % • 6 072 recenziíĎalšie informácie

• malá knižka, mäkký obal

• modlitebná kniha je trochu menšia ako som si myslela

Som spokojna dakujem

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov2,49 €100 % • 8 999 recenziíĎalšie informácie
    Do týždňa • 1 variant2,1 €97 % • 6 072 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Zachej.sk

Skvelá edicia, je vnej všetko, aj to, co sa uz možno v niektorých jks nepíše, alebo je vynovené

• , zakúpené v Zachej.sk

• Vynikajúci formát aj do malej kabelky, sú obsiahnuté všetky potrebné motlitby ako i piesne
  • , zakúpené v Zachej.sk

Veľmi mila prakticka modlitebná knižka do vrecka.

• Mala a prehladna kniha