Ako som vozil Nórov - Sokol Ondrej

Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €89 % • 4 642 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €80 % • 172 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €2 372 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
5 dní • 1 variant2,29 €98 % • 19 411 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 4 886 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 997 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,6 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Autor

Jazyk
slovenské
Väzba
pevná s prebalom

"Na inzerát pre vodičov autobusov v Nórsku som pôvodne ani nechcel odpovedať, keďže explicitne požadovali minimálne dva roky praxe. Hoci mi to pripadalo ako strata času, nakoniec som naklepal cévéčko v angličtine a bez nejakých extra nádejí ho poslal. Myslím, že keď Bobovi Dylanovi udelili nobelovku, nebol zďaleka taký prekvapený ako ja, keď ma pozvali na pohovor.

Ani pred prvou súložou som nemal v bruchu také motýle, ako keď som vkročil do šerednej kancelárskej budovy na Pražskej ulici, kde sa mali konať pohovory. Stretlo sa nás tam sedem alebo osem a okrem jedného mali všetci oveľa viac skúseností.

Pohovor prebehol hladko. Angličtinou som urobil dojem. Vodičskými schopnosťami ani veľmi nie, keďže skúšobnú jazdu sme robili na novom zájazdovom Volve s modernou elektronickou prevodovkou, ku ktorému mala mne pridelená Karosa tak blízko ako Rytmusova tvorba k hudbe. Na konci mi ľudia z agentúry povedali, že sa ozvú. Ja som to pochopil tak, že sa neozvú a išiel som domov.

Ale oni sa ozvali."

• príliš málo strán a veľké písmo

• veľmi vtipne napísané
    • ľahké čítanie

• vtipné a poučné
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Skvelo napísané

Kniha bol darček pre pána v rokoch, ktorý veľa nečíta. Knihu prečítal ta pár dní a na sviatok dostane pokračovanie

• oddychová, vtipná kniha

Vtipné

• , zakúpené v Gorila.sk

• Keď som blúdila kníhkupectvom a hľadala určitú knihu, bola som sklamaná, že bola vypredaná. Vtedy mi nenápadný predavač podsunul túto knihu a odvtedy na túto príhodu často spomínam. Kúpila som si vďaka nemu knihu plnú obyčajno-neobyčajných príhod jedného neskutočného šoféra a podsúvam ju ďalej všetkým príbuzným a kamarátom, keď vidím, že potrebujú rozveseliť. Dve knihy som už dokonca kúpila ako darček :-).
    • PS: "Dvojku" som už tiež zhltla :-D
  • , zakúpené v Gorila.sk

Zaujímavá skúsenosť s Nórskom a jeho obyvateľmi očami nášho občana - vodiča busu. Príjemné, nenáročné čítanie.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• humor
  • , zakúpené v Panta Rhei.sk

• vtipne napisana kniha zo zivota vodica autobusu v zahranici.