...aj v tom najhoršom - Bernátová Gabrielle

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 128 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,49 €24 662 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 909 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 527 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €4 665 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €175 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,27 €98 % • 24 242 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 1 330 recenziíĎalšie informácie

inne
Počet strán
Rok vydania
2016

Niekedy sa nám stane, že napriek všetkej láske, ktorú od partnera dostávame, nie sme schopní vysloviť pravdu. Pravda vie poriadne sklamať a bolieť. Predstava toho, že stratíme blízku osobu nás núti zamýšľať sa, čo pre nás ten druhý znamená v tom pravom zmysle slova . Čo sme ochotní obetovať, stratiť, ale aj akú ťarchu bolesti zvládneme uniesť na pleciach.

Vraví sa, že láska hory prenáša. No ona robí viac. Núti nás, byť krehkými porcelánovými bábkami v rukách takzvaného osudu, ktorý nás vie prinútiť padnúť na kolená a prosiť Boha o pomoc. A to len preto, že mu to robí dobre.

Pokračovanie diela V dobrom aj v zlom.

• Ešte som len začala čítať

• Nízka cena

• dobra kniha zo sucasnosti
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Skvele čítanie

• Rýchly dej
    • kniha bola miestami ako sínusoida. Až prehnane sa to zamotávalo a naťahovalo. Nakoľko som si doobjednala aj prvý diel, aby som ich prečítala v poradí..
    • Z knihy bolo cítiť, že autorka je mladá dáma, prišla mi trošku preidealizovaná, ale v podstate celkom fajn