A přesto říci životu ano 4. vydání

Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakúpené v Zachej.sk

• Kniha, ktora ma najviac obohatila
    • Po precitani si kazdy zhodnoti svoje priority v zivote
    • Poukazuje na to,ze ducha cloveka nemozno zlomit,ak je silny.
    • Posobi terapeuticky
    • Ma liecivy ucinok na ludi v tazkych zivotnych situaciach
    • Da sa z nej cerpat sila a priklad pri zdolavani starosti zivota
    • Vyvola v citatelovi vacsi zaujem o autora a jeho dalsie diela,jeho zivot
    • Autor sprostredkuje nepochopitelne, az nadprirodzene chapanie zivota a utrpenia, smrti.
    • Je povzbudenim pre trpiacich
    • Meni postoj k zivotu v pozitivnom zmysle
    • Poukazuje na bezduchost konzumneho sposobu zivota
    • Po jej precitani clovek pochopi,co je v zivote dolezite
    • Odhaluje spravanie a prezivanie aj zleho cloveka
    • Je vypovedou aj o odpusteni
    • Ma antidepresivne ucinky
    • Otvara cloveku oci
    • Poukazuje na to,ze aj v navacsom utrpeni sa daju vnimat svetle momenty, ktore osvetluju cestu v zivote

V.E. Frankl sa stal nie len mojim najoblubenejsim autorom, ale jeho dielo je mojim zivotnym kredom. Moje chapanie zivota by som mohla rozdelit na zivot pred Franklom a po Franklovi.
    Knihu vzdy doobjednam, alebo dokupim, ked ju chcem niekomu darovat, lebo hodnotnejsi darcek,ako toto hlboke dielo neexistuje. Akoby som prostrednictvom tejto knizocky vzala niekoho do vysok a ukazala mu zivot z ineho uhla pohladu. A to meni chapanie udalosti v zivote kazdeho cloveka.

Autor
220 g
Väzba
Brožovaná bez přebalu lesklá

2016. < p style="text-align: justify">

Kniha spojuje dva slavne texty Viktora E. Frankla (1905–1997), psychiatra s ceskymi koreny a zakladatele logoterapie. Spis Psycholog proziva koncentracni tabor vznikl behem necelych dvou tydnu v prosinci 1945. Autor

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Kniha, ktora ma najviac obohatila
    • Po precitani si kazdy zhodnoti svoje priority v zivote
    • Poukazuje na to,ze ducha cloveka nemozno zlomit,ak je silny.
    • Posobi terapeuticky
    • Ma liecivy ucinok na ludi v tazkych zivotnych situaciach