Taktne o tráviacom trakte - Giulia Enders

Obsah knihy: Taktne o tráviacom trakte Črevá zohrávajú v našom tele dôležitú úlohu, no neprávom ich podceňujeme. Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje,...
Doprava 3,36 €,Info v obchode
Doporučená ponuka Najlacnejšie knihy

Do 3 dní • 1 variant2,99 €96 % • 4 909 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €721 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 529 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeDarček2,99 €175 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 246 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 11 080 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €99 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Autor

• , zakúpené v littera.sk

Kniha sa výborne číta, na jeden dych. Veľmi užitočné informácie. Odporúčam

zajímajú ma skutočné veci

• , zakúpené v Gorila.sk

• Dozvedela som sa od odborníčky zrozumiteľným spôsobom ako funguje tráviaci trakt.

Zaujímali ma veci okolo trávenia a táto knižka mi poskytla potrebné informácie.

Autor
SLOVART
Počet strán
Rok vydania
2015

Obsah knihy: Taktne o tráviacom trakte

Črevá zohrávajú v našom tele dôležitú úlohu, no neprávom ich podceňujeme. Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú a aké majú súvislosti s inými orgánmi či našou celkovou pohodou. Nečakajte však nudné traktáty.

Autorka zhrnula najnovšie vedecké poznatky a ponúka ich príťažlivou formou. O tráviacom trakte rozpráva zrozumiteľne, uvoľnene a veľmi nonšalantne. Vysvetľuje napríklad, prečo nám škvŕka v žalúdku, ako správne sedieť na záchode, čo pre nás robia črevné baktérie a veľa iných faktov, na ktoré sa často hanbíme opýtať. Text dopĺňajú vtipné ilustrácie.

Giulia Enders pôsobí na Ústave mikrobiológie na Univerzite Johanna Wolfganga Goetheho vo Frankfurte na Mohanom, venuje sa výskumu a pracuje na svojej doktorandskej práci. V roku 2012 zvíťazila vo vedeckej súťaži Science Slam vo Freiburgu.

• , zakúpené v littera.sk

Kniha sa výborne číta, na jeden dych. Veľmi užitočné informácie. Odporúčam

zajímajú ma skutočné veci

• , zakúpené v Gorila.sk

Zaujímali ma veci okolo trávenia a táto knižka mi poskytla potrebné informácie.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Gorila.sk

Vyborna knizka, vtipna a poucna :)

• najnovšie vedecké poznatky
    • zrozumiteľný jazyk
    • zmení Váš pohľad na trávenie

Kniha je bestsellerom v Nemecku, veľká vďaka patrí prekladateľom za to, že ju preložili aj do slovenčiny, pretože obsahuje množstvo najnovších vedeckých poznatkov.
    Je napísaná veľmi zrozumiteľne a s humorom, takže aj laik sa dozvie, ako to v jeho bruchu vlastne funguje :)
    Kniha je pre všetkých, ktorí si aspoň trochu vážia seba a svoje zdravie a chcú sa dozvedieť viac o tom, ako funguje tak dôležitý a zároveň tak podceňovaný proces, akým je trávenie.
    Ako správne sedieť na záchode, načo nám je slepé črevo, kto obýva naše črevá a čo sa v nich vlastne deje a ako súvisí naša psychika s črevnými baktériami, to všetko a ešte oveľa viac nájdete v tejto knihe.
    Super kniha, ešte raz vďaka autorke aj prekladateľom! Výborná investícia, ak si chcete kúpiť poriadnu knihu!

• Poučná kniha
    • veľmi vystížna, obsahuje zaujímavé informácie
    • kniha sa veľmi dobré číta
    • humorné ale prtitom poučné a zrozumiteľné

Veľmi dobrá kniha, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých faktov o tom ako funguje nielen tráviaca sústava, ale aj aký to ma vplyv na človeka, na jeho psychiku a pod. Veľmi dobrým spôsobom, ba až humorne, je v nej popísané ako prebiehajú jednotlivé mechanizmy v ľudskom tele.