Heureka.sk - nákupný radca

Srnčia zver - Jozef Herz

Srnčia zver - Jozef Herz

Pridať recenziu

slovenský

Takmer po 28 rokoch je na Slovensku vydaná kniha o našej najrozšírenejšej raticovej zveri Srnčia zver, ktorej autorom je Ing. Jozef Herz, PhD. Kniha je rozdelená do 10 kapitol a to: Rozšírenie srnčej zveri, Telesná stavba, Parožie, Sociálny život, Cho... viac »

V porovnaní cien u tohto produktu nie je zaradený žiadny obchod.

Vyhľadať produkt vo fulltexte

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Srnčia zver - Jozef Herz už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Srnčia zver - Jozef Herz - Špecifikácia

Autor

Autor

Jozef Herz

opraviť

Jazyk

Jazyk

slovenský

opraviť

Rok vydania

2007

opraviť

Takmer po 28 rokoch je na Slovensku vydaná kniha o našej najrozšírenejšej raticovej zveri Srnčia zver, ktorej autorom je Ing. Jozef Herz, PhD. Kniha je rozdelená do 10 kapitol a to: Rozšírenie srnčej zveri, Telesná stavba, Parožie, Sociálny život, Choroby, Príčiny úbytku, Akostné triedy a plánovanie, Spôsoby poľovania, Chovateľské prehliadky a určovanie veku. V kapitole Najkvalitnejšie trofeje na svete sú zaznamenané všetky známe trofeje nad 185 bodov CIC. Tabuľka slovenských trofejí nad 150 bodov CIC, obsahuje aj jednotlivé parametre bodovaných trofejí. Kniha dáva ucelený prehľad o najrozšírenejšom druhu raticovej zveri u nás. Knihu lektorovali Prof. Ing. Juraj Ciberej, CSc. a Doc. Ing. Pavel Hell, CSc. Je určená všetkým tým, ktorí majú záujem vedieť viac o tomto druhu zveri. ...

» Celá špecifikácia produktu


Recenzie Srnčia zver - Jozef Herz

Produkt Srnčia zver - Jozef Herz zatiaľ nikto neohodnotil. Buďte prvý. Pridajte recenziu

Vývoj ceny Srnčia zver - Jozef Herz