Heureka.sk - nákupný radca

Olejomaľba pre začiatočníkov

Pridať recenziu

2001 - autor neuvedený

Technika maľovania olejovými farbami, ktorá pochádza z čias renesancie, sa stala najrozšírenejšou a určujúcou technikou umeleckej maľby. Vláčna a hustá konzistencia olejových farieb umožňuje dosiahnuť rôzne textúry a efekty, vďaka ktorým sa aj jednoduchý ... viac »

V porovnaní cien u tohto produktu nie je zaradený žiadny obchod.

Vyhľadať produkt vo fulltexte

Popis Olejomaľba pre začiatočníkov

Technika maľovania olejovými farbami, ktorá pochádza z čias renesancie, sa stala najrozšírenejšou a určujúcou technikou umeleckej maľby. Vláčna a hustá konzistencia olejových farieb umožňuje dosiahnuť rôzne textúry a efekty, vďaka ktorým sa aj jednoduchý obraz stáva umeleckým dielom.

Táto kniha zameraná na praktické použitie poskytuje množstvo základných poznatkov a pomôže pochopiť a úspešne používať techniku maľovania olejovými farbami. Obsahuje informácie o použitých materiáloch, ako aj celý rad technických rád sprevádzajúcich názorné ilustrácie a krok za krokom opísané cvičenia.

Hlavné charakteristiky

Súhrn

Rok vydania

2001

opraviť

Autor

Autor

autor neuvedený

opraviť

Rozšírené údaje

Jazyk

Jazyk

slovenský

opraviť

ISBN

80-7145-559-8

opraviť

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Napíšte nám!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.

Ceny produktov sú vrátane DPH.