Muž, ktorý sadil stromy

Váha
220 g
Väzba

• , zakúpené v preskoly.sk

• Kniha mi bola doporučená mojim najbližším človekom. Po prečítaní knihy ju vrele odporúčam každému, kto má v dnešnej uponáhľanej dobe problém s osobným ohodnotením svojej práce. V tejto knihe sa dá nájsť neegoistický pohľad na zmysel života a tiež krajší a hlavne kladný pohľad v odpovedi na otázku : prečo sme tu?

Autor
Váha
220 g
Väzba
Knihy viazané

Poviedka o prostom človeku, pastierovi a jeho dokonalom splynutí s prírodou. Obraz provensálského pastiera je oslavou vytrvalej činnosti, ktorá si nenárokuje nárok na odmenu, a predsa sa svojím výsledkom blíži k aktu stvorenia. Poviedka sa stala pre ochrancov prírody inšpiráciou k zalesňovaniu celých oblastí.

Vydavateľstvo:

Artforum