Moja prvá kn.-Doprava Mat - Adolf Dudek

Počet strán
Rok vydania
2013

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Veľká kniha, tvrdé dosky. Názvy každého dopravného prostriedku.

Knihu odporúčam. Má tvrdé dosky, takže náš syn si ju môže aj sám listovať. Sú tam názvy dopravných prostriedkov. Aj moja slovná zásoba sa rozšíri, lebo poniektoré dopravné prostriedky by som sama nevedela nazvať. :-)

• , zakúpené v Literama.sk

Martin Matuška MATYS 242
Počet strán
Rok vydania
2013

Na čom všetkom ľudia jazdia, lietajú a plávajú. Aké sú to dopravné prostriedky. Čo sa používa pri záchranných akciách, na stavbe a na farme. Aké poznáme dopravné prostriedky vo vzduchu, vo vode a na ceste. To sa všetko dozvieš v tejto krásnej knižke.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Veľká kniha, tvrdé dosky. Názvy každého dopravného prostriedku.

• , zakúpené v Literama.sk

• Rýchle dodanie tovaru