Labyrint: Útěk - James Dashner

• , zakúpené v Gorila.sk

• Kupovala som ju synovi

úputala ma tá kniha a keďže syn ju má rád tak poslúži ako narodeninový darček

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• videla som to ako film, kniha je však vždy lepšia a nie je to inak ani v tomto prípade
    • je to presne to, čo som očakávala, takže žiadne sklamanie
    • paperback s prebalom :/

Kniha je určená pre tých, ktorí majú radi dystopické príbehy a aj ich vyhľadávam. Som rada, že som narazila práve na túto, pretože som netušila, čo mám od nej očakávať, ale informácie sa vynorili postupne a záver bol dostatočne šokujúci na to, aby som to odporúčala ďalej. Objednala som si tým pádom, že sa mi to zapáčilo aj knihy v angličtine, aby som si zlepšila svoj jazyk, pretože v češtine ešte vydanie len chystajú a na Slovensku sa k tomu zatiaľ nemá nikto.

• , zakúpené v Funtastic

• pútavé
    • skvelé napísané
    • pre scifi milovníkov

Skvelá kniha, ktorá sa rýchlo číta. Na každej strane sa niečo deje, prečítané za pár dní.

Autor
Počet strán
Rok vydania
2014

Labyrint 1 - Útěk

AutorJames DashnerVydavateľstvoYOLIVäzba BrožISBN978-80-87543-20-7Strán360Rozmery130 x 202 mm

Labyrint Útěk je sci-fi Jamese Dashnera, které by se dalo uvést citátem: "Pokud nemáš strach, pak nejsi člověk."

Když se Thomas probudí znenadání ve výtahu, nepamatuje si nic, kromě svého jména. Je obklopen cizinci. Všichni jsou chlapci jeho věku a přišli o všechny vzpomínky stejně jako on. Každých třicet dní se objeví nový chlapec bez vzpomínek.

A venku stojí nekonečné kamenné zdi, které obklopují labyrint. Zdá se, že ani nemá hranice. Zdá se, že nemá ani pravidla a uvnitř něj se vše mění. Existuje jen jedna cesta ven a ještě nikdy ji nikdo neobjevil. Zatím nikdo neprošel labyrintem živý. Myšlenka na útěk je jako podepsat vlastní ortel smrti.

A pak, po třiceti dnech se místo nového chlapce objeví děvče. První dívka, kterou kdy kdo viděl. Zpráva, kterou přináší, je hrozná sama o sobě...

• Labyrint je pro každého, kdo má rád napětí, trochu strašidelna a akci s prvky sci-fi. Co je však nejdůležitější: nejedná...

Zobraziť celú recenziu na www.cbdb.cz

• , zakúpené v Gorila.sk

• Kupovala som ju synovi

úputala ma tá kniha a keďže syn ju má rád tak poslúži ako narodeninový darček

• perfektná kniha, ktorá rýchlo vtiahne do deja
    • prečítaná za pár dní
    • zaujímavý, krásny obal knihy- zatiaľ môj najobľúbenejší
    • filmový prebal- vôbec sa mi nepáči, ale dá sa využiť ako ochrana :D aj na Spáleniště (druhý diel Labyrintu)

úžasná kniha, odporúčam hlavne pre fanúšikov Harryho Pottera, Divergenice, Hunger Games alebo Percyho:)

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• je to presne to, čo som očakávala, takže žiadne sklamanie