História, 2. vydanie

Väzba
Knihy viazané

• darček na skvelu cenu
  • , zakúpené v vydavatel.sk

Veľa zaujímavých informácií, odporúčam.

• super väzba
    • podrobný obsah
    • kvalitná grafika

Môžem len odporučiť. Mám už aj vesmír a postupne si objednám aj ostatné, aby som ich mal komplet.Je to taký klenot do knižnice

Autor
Váha
1000 g
Väzba
Knihy viazané

Obsah knihy: História, 2. vydanie „Tí, ktorí si nepripomínajú minulosť, sú odsúdení na jej opakovanie.“

George Santayana

História zmení váš pohľad na minulosť. Sleduje vývoj a pokrok ľudstva z rozličných uhlov, všíma si kľúčové udalosti, zásadné myšlienky, politické mocnosti, ústredných jednotlivcov a technické prelomy, ktoré utvárali dejiny.

História je vďaka originálnym, názorným, vizuálne ohromujúcim materiálom a množstvu dôveryhodných informácií unikátnym sprievodcom na ceste k dnešku.

Z angliského originálu preložili: Mgr. Richard Cedzo, RNDr. Juraj Činčura, Mgr. Patrik Kunec, PhD., Mgr. Milan Paulus, PhDr. Ladislav Sabela.

• darček na skvelu cenu
  • , zakúpené v vydavatel.sk

Veľa zaujímavých informácií, odporúčam.

• dizajn
    • obsah
    • rozdelenie obsahu do kapitol a tam využívanie rovnakého dizajnu a prehľadu
    • krásna edícia
    • nové informácie, ktoré v škole neučia dopodrobna
    • krásne fotky

Odporúčam, je to krásny darček, užitočná kniha pre všetky generácie, krásne spravená a prehľadná, obsahuje aj také info, ktoré vás v škole nenaučia, dopodrobna rozoberá históriu po jednotlivých obdobiach a človek sa nestratí. Navyše nemusí čítať hneď od začiatku, ale napr. začať odtiaľ čo ho zaujíma, keďže kniha je naozaj hrubá. Niekedy je na celej 1 strane krásna fotka a niekedy je tam xy textu, je to veľmi pekne skombinované, aby človeka udržalo pri čítaní. Takisto o niektorých bitkách a pod. udalostiach som ani v škole nepočula.
    Odporúča pre fajnšmekrov dejepisu, zberateľov kolekcií, knihomolov, ale aj bežný zvedavcov. Rada by som kúpila ešte z edície aj Zvieratá.

• super väzba
    • podrobný obsah
    • kvalitná grafika

• , zakúpené v preskoly.sk

• nižšia cena proti kamenným obchodom
    • manžel vyhľadáva práve tento druh čítania

Chcela som potešiť manžela na Vianoce a podarilo sa!
    Manžel je veľmi spokojný a nevie sa od čítania odtrhnúť.

• , zakúpené v vydavatel.sk

Kúpili sme kompletnú zbierku 4 kníh. Všetky sú nádherne ilustrované, chronologicky usporiadané a plné informácií. Tieto knižky sú proste super.

• veľmi pekne spracovana

veľa informácii, krásne obrázky