Dezert nie je hriech - Evelyn.f

Doprava 2,1 €,Do týždňa
Doporučená ponuka littera.sk

Do 3 dní • 1 variant1,49 €24 619 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,27 €98 % • 24 232 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 511 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 4 905 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €721 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €4 662 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €174 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €3 701 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €99 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant1,99 €98 % • 11 068 recenziíĎalšie informácie

JEF real group, s.r.o.
    Počet strán
    Rok vydania
    2015

60 chutných a zdravých originálnych receptov. Členenie podľa druhov cesta. Iné dezerty, cenné tipy a rady. Evelyn. f je známa foodblogerka a autorka knihy Štíhla a fit s Evelyn. Má za sebou značnú publikačnú činnosť pre časopisy Plus 7 dní, Plus jeden deň, Nový Čas pre ženy EXTRA, F. O. O. D. a radu vystúpení v televíznych médiách, predovšetkým pravidelne varí a pečie v obľúbenom magazíne DÁMSKY KLUB - STV1. Všetky recepty knihy Dezert nie je hriech sú s fotografiou a prehľadne zoradené do 9-tich farebne odlíšených kapitol podľa jednotlivých druhov cesta. Ľahkej a prehľadnej orientácii napomáha aj farebné rozlíšenie písma a ľúbozvučné slovenské názvy receptov. Grafický semafor upozorní na špecifikum dezertu, napr. bezlepkový a štebotajúci koláčik na NAJ recept kapitoly, ktorý autorka najviac obľubuje, aj keď ako sama hovorí, ťažko sa jej vyberalo.

V knihe je skutočne veľké množstvo tipov a rád, čo spraviť a čoho sa vyvarovať. Presnosť receptov a bežná dostupnosť surovín, s ktorými budete pracovať zaručuje, že recepty zvládnu aj začiatočníci.

Číslo vydania 1

Hmotnosť 591g

Typ

Knihy viazané

• fantastikuš

Fantastické receptíky, už som toho vyskúšala od Evelyn hodne, pre mňa je top cukrárka :)! Odporúčam všetkým.

• paráda

Parádne recepty, pekávam často a veľmi rada podľa Evelyn. Recepty sú poctivo spísané, originálne a skvelej chuti, krásne zdobenie, neustále ma inšpiruje, nedá mi nenapísať a nepochváliť jej knižku ...

• laskominky

Suprové laskominky. Teraz, keď sa nám zjesenieva odporúčam Orechového bobuľovca :)!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• dobrééé

Fakt dobrééééé ...

• veľké mňamky

Máme už dosť odskúšané, veru veľká spokojnosť a idem sa vydávať a čo mi krstná napečie - Nežnú jahôdku!

• perfektné

Perfektné kombinácie chutí. Evelyn vie fantasticky zladiť koláčik, tak aby koncertoval na mlsnom jazýčku a zanechal fajný zážitok. My doma hovoríme, napečme si teraz niečo evelýnovské! A tie jej bez múkové receptíky, to je kapitolka sama osebe.

• mňamuše

Dokonalé mňamuše!

• dokonale vychutené

Zatiaľ všetky dezertíky, čo som odskúšala, sú dokonale vychutené. A na Kokosový kávovník nedám dopustiť, pre mňa je to návykovka - bezmúkovka :)!

• parádne maškrty
      • veru nič

Keď si knihu od Evelyn začnem prezerať, mám pocit, že mám v rukách knihu plnú života. Je to asi tým, že ma jej maškrty vždy pozitívne naladili.

• pecka kniha

Jogurtové perníkové cesto, tak šťavnaté, k tomu fajný krémik a perníková torta je na svete. Malinový medoperník je pecka.