Denník odvážneho bojka 6: Zimná horúčka - Kinney Jeff

syna veľmi potešila:-))

• , zakúpené v Ahakniha.sk

Skvelé čítanie pre 10-ročnú dcéru

• , zakúpené v Literama.sk

• 1. Lebo mi ju odporúčil kamarát.
    • 2. už som niektoré časti viackrát čítal a veľmi sa mi tá knižka zapáčila
    • 3. nie je to knižka, ktorá je náročná na čítanie

1.Bol som zo všetkým spokojný.

Autor
Ikar
Počet strán
Rok vydania
2014

Ja za tie zelené škvrny na stene školy fakt nemôžem! Nič zlé som neurobil. Teda, nič zlé som neurobil naschvál. Bolo to úplne inak, ako si všetci myslia. Proste katastrofa a ešte sa aj blížia Vianoce a čo je najhoršie, Vianoce strávené v domácom väzení s celou rodinou. Ak toto prežijem, som fakt dobrý.

Nové dobrodružstvá Grega Heffleyho nášho hrdinu zastihnú v naozaj nepríjemnej situácii. V škole sa stala pohroma a náš bojko je hlavný podozrivý a hoci sa snaží ako vie, vinu zo seba zmyť nedokáže. Podarí sa mu nakoniec presvedčiť okolie o tom, že to bola všetko nehoda? A podarí sa mu zvládnuť šialené Vianoce zavretý s celou svojou rodinou?

Pre čitateľov od 10 rokov.

Z anglického originálu Jeff Kinney: Diary of a Wimpy Kid: Cabin Fever (Amulet Books, New York 2011) preložila Elena Guričanová.

• , zakúpené v preskoly.sk

syna veľmi potešila:-))

• , zakúpené v Ahakniha.sk

Skvelé čítanie pre 10-ročnú dcéru

• , zakúpené v Literama.sk

• 1. Lebo mi ju odporúčil kamarát.
    • 2. už som niektoré časti viackrát čítal a veľmi sa mi tá knižka zapáčila
    • 3. nie je to knižka, ktorá je náročná na čítanie

1.Bol som zo všetkým spokojný.

• , zakúpené v Gorila.sk

• Syn tvrdí, že kniha je výborná.

Sme spokojní.

• Konecnd nova kniha!