Ďábel nemá matku

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Literama.sk

• Je to výborná kniha ako sa postaviť v živote voči zlým vplyvom.
    • Autor sám si prežil veľa zlého,ale vďaka láske Ježiša Krista sa zmenil celý jeho život.
    • Čítala som od autora jeho knihy a viem,že aj táto bude poučná.

Videla som film Dýka a kríž,kde jednou z hlavných postáv je Nicky Cruz.
    Zatiaľ som ešte knihu neprečítala celú,ale čo som čítala,tak mi to pomáha vidieť pôsobenie satana na život ľudí a hlavné,že je východisko z takých zlých situácii a tým je Ježiš Kristus.
    Knihu doporučujem prečítať každému,či už je veriaci alebo nie,určite neoľutuje a zvlášť by som ju doporučila prečítať mladým ľuďom.
    Neľutujem,že som si knihu kúpila.
    Má peknú úpravu aj písmo je dobre čitateľné.

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Literama.sk

• Je to výborná kniha ako sa postaviť v živote voči zlým vplyvom.
    • Čítala som od autora jeho knihy a viem,že aj táto bude poučná.

Videla som film Dýka a kríž,kde jednou z hlavných postáv je Nicky Cruz.
    Neľutujem,že som si knihu kúpila.
    Má peknú úpravu aj písmo je dobre čitateľné.