Andělské karty - Doreen Virtue

• , zakúpené v littera.sk

• kvalitné spracovanie
    • pekný dizajn
  • , zakúpené v mbkniha.sk

• Karty sú naozaj krásne energické, určite potešia tých, ktorí sa snažia komunikovať s anjelskou entitou

Autor
Váha
290 g
Väzba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Pomocou Anjelských kariet sa naučíte vnímať láskavú a upokojujúcu energiu, ktorú k nám Anjeli vyžarujú. Aj v najťažších a zdanlivo neriešiteľných životných situáciách prinášajú človeku posolstvo a neočakávané riešenia.

Postupným vyťahovaním kariet z balíčka k vám môže Anjel prehovoriť dokonca súvislou vetou. Bolo by smutné neskúsiť nikdy v živote prácu s Anjelskými kartami. Ich autorka, psychologička Doreen Virtue priniesla Anjelov opäť k nám ľuďom, do každodenného života.

Úprimne odporúčame pre všetkých, ktorí nevedia nájsť východisko, žijú v opakujúcich sa depresívnych náladách, smútia za niekým alebo potrebujú nájsť zmysel tohto života.

Komplet obsahuje karty aj návod ako s nimi pracovať.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Nádherné karty. Odporúčam začiatočnikom
  • , zakúpené v littera.sk

• kvalitné spracovanie
    • pekný dizajn
  • , zakúpené v mbkniha.sk

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Karty sú skvelé.Vykladam si každé ráno a vychádza to.
  • , zakúpené v Tara Ezoterika

• okamžitá reakcia na objednávku, priebežné informovanie o priebehu vybavovania mojaj objednávky

všetko OK, vrelo odporúčam

• Žiadna komunikácia, žiadny overovací email. Od iných kníhkupectiev knižky už dorazili... Dlhá dodacia doba, i keď píšu skladom.

Nezdá sa mi dôveryhodný ten obchod, i keď možno niekomu reagujú rýchlejšie

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

vsetko ok

• Odporučam smelo. Hovoria pravdu.
    • Nic

Hovoria pravdu,lachko su pochopitelne pre vyklad. Skvely krasny pozlateny dizajn tvrdsej vrstvy. proste Super som spokojna s nimi :)

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• najlepšia cena
    • anjelské karty som chcela kúpiť v naších kníhkupectvách, ale mali vypredané

Karty som si preto kúpila aby som lepšie komunikovala s anjelmi, karty sú krásne ilustrované, na tvrdom papieri, čiže sa tak rýchlo neznehodnotia,pekne zabalené, som maximálne spokojná. Každému kto chce komunikovať s anjelmi vrelo odporúčam.

• , zakúpené v preskoly.sk

S kartami som spokojna, su krasne, prehladne. Velmi dobre sa s nimi pracuje - jednoducha manipulacia, karty su lahke na pochopenie.